12
Vokiečiai okupavo šiaurės dvikovės varžybų nugalėtojų pakylą (nuotr. SCANPIX)

Antradienis Pjongčange tapo ypatinga diena Vokietijos rinktinėms sportininkams. Šiaurės dvikovės individualiose varžybose visą olimpinių nugalėtojų pakyla okupavo šios šalies atstovai!

12

Šiandien įvykusių šiaurės dvikovos varžybų programą sudarė dvi rungtys: šuoliai nuo aukštos kalvos tramplyno ir 10 km slidinėjimas.

Olimpiniu čempionu tapęs vokietis Johannesas Rydzekas buvo penktas šuolių su slidėmis rungtyje, bet po slidinėjimo varžybų pakilo iki pirmosios vietos ir iškovojo aukso medalį. Jo laikas - 23 min. 52,5 sek.

Daugkartinis pasaulio čempionas J. Rydzekas olimpinį auksą iškovojo pirmąjį kartą. 2010 metais Vankuveryje (Kanada) ir 2014 metais Sočyje (Rusija) jis pelnė atitinkamai sidabro ir bronzos apdovanojimus komandų rungtyje.

Antradienį šiaurės dvikovės varžybų finišas buvo kaip niekad atkaklus. Sidabro medalis atiteko 27-erių metų vokiečiui Fabianui Rieblei, kuris čempionui pralaimėjo vos 0,4 sek.

Šios rungties bronzos medalis atiteko dar vienam Vokietijos sportininkui 29-erių metų Ericui Frenzeliui, kurį nuo antros vietos skyrė tik 0,4 sek. o nuo aukso medalio – 0,8 sek.). Tai jau antrasis Erico olimpinis medalis šisoe žaidynėse. Prieš tai jis triumfavo šiaurės dvikovėje su šuoliais nuo vidutinės kalvos.