Sočio olimpinių žaidynių moterų akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio rungties čempionė Maddie Bowman dramatiškai baigė savo žygį Pjongčange.

Rungties finale amerikietė net tris sykius nesėkmingai bandė atlikti sudėtingą 900 laipsnių suktuką, tačiau visus tris sykius griuvo ir bendroje įskaitoje užėmė vienuoliktą vietą.

Paskutinis 24-erių JAV atstovės bandymas buvo itin nesėkmingas - ji ne tik pametė šalmą, bet ir po smūgio kelias minutes nesikėlė nuo žemės. Visgi, nieko rimto sportininkei nenutiko.

Po nesėkmingo finišo amerikietė atskleidė, kad nugalėti Pietų Korėjoje ji troško kaip niekada stipriai. Tą rodė ir po nesėkmingo nusileidimo sportininkės veide pasirodžiusios ašaros.

„Kai dalyvavau pirmosiose savo žaidynėse Sočyje, buvau labai jauna ir tiesiog džiaugiausi, kad ten esu. Šįkart aš tikrai labai norėjau laimėti“, - po finišo atskleidė iš Kalifornijos kilusi sportininkė.

Olimpine čempione tapo 25-erių Kanados atstovė Cassie Sharp. Antra liko prancūzė Marie Martinod. Trečia - amerikietė Brita Sigourney.