Anglijos FA taurės aštuntfinalyje užfiksuota neeilinė staigmena. „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas 0:1 nusileido trečiajame divizione rungtyniaujančiam „Wigan“ ir iškrito iš turnyro.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet pačioje kėlinio pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta „Manchester City“ gynėjui Fabianui Delphui, kuris nuskynė varžovą.

Šis sprendimas įsiutino Pepą Guardiolą, kuris nusivijo varžovų trenerį Paulą Cooką net tunelyje.

Mančesterio gerbėjus labiausiai supykdė tai, kad teisėjas iš pradžių ruošėsi rodyti geltoną kortelę, bet apspitus „Wigan“ žaidėjams, jis pakeitę kortelę į raudoną. Tačiau greičiausiai arbitras sulaukė papildomos informacijos iš kitų teisėjų.

Antrajame kėlinyje net būdami dešimtiese Mančesterio futbolininkai 80 proc. kontroliavo kamuolį ir bandė pralaužti „Wigan“ gynybą. Tačiau 78-ąją minutę grubiai suklydo Kyle'as Walkeris. Ja puikiai pasinaudojo Willas Griggas, kuris išvedė „Wigan“ į priekį.

Mančesterio klubas prarado šansą laimėti net keturis trofėjus šį sezoną, bet dar gali iškovoti tris.

FA taurės ketvirtfinalyje „Wigan“ klubas susitiks su „Southampton“.

„Manchester City“ įspūdingai pradėjo Čempionų lygos aštuntfinalį. Pirmose rungtynėse jie 4:0 sutriuškino „Basel“.

„Manchester City“ šį sezoną per 42 rungtynes patyrė vos trečią pralaimėjimą.