Ispanijos futbolo „La Liga" čempionate nugalėtojų titulą ginantys Madrido „Real" futbolininkai išvykoje 5:3 (1:2) nugalėjo Sevilijos „Real Betis" komandą.

Pirmasis šiose rungtynėse pasižymėjo svečių komandos žaidėjas Marco Asensio (11 min.), tačiau „Real Betis" susitvarkė su spaudimu ir po praleisto įvarčio dominavo aikštėje.

33-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, o jau po keturių minučių Nacho nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 2:1 aikštelės šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė - „Real Betis" nebepajėgė spausti varžovų, o šie išnaudojo savo progas. 50-ąją minutę Sergio Ramosas smūgiu galva išlygino rezultatą (2:2).

Pranašumą sostinės komandai 59-ąją minutę sugrąžino tas pats Marco Asensio, pasižymėjęs po nuostabaus Dani Carvajalio reido ir perdavimo (2:3)

65-ąją minutę pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Cristiano Ronaldo (2:4). Rungtynių pabaigoje Sergio Leonui pavyko grąžinti intrigą (3:4), tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Karimas Benzema per pridėtą laiką padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje (3:5).

„Real" iškovojo antrąją pergalę iš eilės, tačiau vis dar lieka ketvirtoje pozicijoje. Nuo čempionato lyderių „Barcelonos" klubo jie atsilieka 17 taškų. „Real Betis" su 33 taškais rikiuojasi devintoje vietoje.