24
Marijampolės „Sūduva" - Kauno „Stumbras" 5:0

Marijampolės ARVI sporto manieže šiandien startavo naujas Lietuvos futbolo sezonas.

24

„Betsafe" LFF supertaurės rungtynėse Marijampolės „Sūduvos" komanda 5:0 (2:0) sudaužė Kauno „Stumbrą" ir antrą kartą klubo istorijoje džiaugėsi šiuo trofėjumi.

Jau dešimtąją rungtynių minutę Marijampolės „Sūduvos" kroatas Josipas Tadičius pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išvedė savo komandą į priekį.

Aikštelės šeimininkai ir toliau rezgė vieną ataką po kitos, o 25 minutę Vaidas Slavickas padvigubino suvalkiečių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Sūduva" tęsė dominavimą. Prieš tai komandus draugus rezultatyviais perdavimais vaišinęs Ovidijus Verbickas pasižymėjo taikliu smūgiu galva ir padidino marijampoliečių pranašumą iki 3:0.

71 mačo minutę šeimininkų komandos legionierius Rigino Cicilia kalė dar vieną vinį į „Stumbro" karstą (4:0).

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Po dešimties minučių „Sūduvos" kapitonas Algis Jankauskas realizavo 11 metrų baudinį (5:0).

Į LFF supertaurės varžybas komandos pateko dėl praėjusiame sezone pademonstruotų aukštų rezultatų. Marijampolės „Sūduva" pirmą kartą tapo A lygos čempionais, o Kauno „Stumbras" iškovojo LFF taurę.