SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre kvepėjo dar viena sensacija, tačiau įspūdingame trileryje jos buvo išvengta. Antrus metus iš eilės ant to paties grėblio vos neužlipo Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose paskutiniosiomis pratęsimo sekundėmis 91:88 dramatiškai palaužė Utenos „Juventus“.

Po šių rungtynių tapo aiškūs visi SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto dalyviai. Į pusfinalį žengęs sostinės klubas tapo Alytaus „Dzūkijos“ varžovu.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 40 sekundžių, vilniečiai buvo atsilikę 73:76, bet du Chriso Kramerio dvitaškiai leido išlyginti rezultatą (77:77) ir išplėšti pratęsimą.

Pratęsime vyko itin dramatiška kova, kurios pabaiga sėkmingesnė buvo vilniečiams. Likus žaisti 15 sekundžių Chrisas Krameris perėmė kamuolį ir nubėgęs į greitą puolimą išprovokavo pražangą.

Susižeidęs įžaidėjas tęsti rungtynių nebegalėjo, o už jį baudų metimus sumetęs Jimmy Baronas išplėšė pergalę.

Susitikimą pradėjo septyni paeiliui pelnyti Beno Madgeno taškai, o australo vedamas „Lietuvos rytas“ greitai įgijo dviženklę persvarą – 19:9.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai atitrūko jau net 32:15, bet „Juventus“ suskubo atsigriebti ir spurto 17:2 dėka prisivijo 32:34.

Įsibėgėję uteniškiai po didžiosios pertraukos nemažino apsukų: vedami Mindaugo Kupšo jie laimėjo atkarpą 21:9 ir išsiveržė į priekį 55:50.

Lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtuodamas 7:0 bei vėl persverdamas rezultatą 61:57, o visą likusį mačo laiką komandos žaidė taškas į tašką.