Lietuvos moterų krepšinio rinktinė (1-3) patyrė labai apmaudų pralaimėjimą atrankoje į 2019 metų Europos pirmenybes ir jose nedalyvaus. Lietuvės nebeturi šansų užimti bent antrosios vietos C grupėje.

Lietuvės išvykoje 76:78 (25:24, 15:21, 19:16, 17:17) nusileido Vengrijos rinktinei (3-1).

Pirmąją dvikovą Kėdainiuose praėjusių metų lapkričio mėnesį po atkaklios kovos, 70:73 taip pat laimėjo vengrės.

Šį kartą ir vėl beveik visų rungtynių metu vyko kova taškas į tašką, rimtesnis pavojus mūsiškėms iškilo trečiajame kėlinyje. Jo viduryje varžovės įgijo šešiolikos taškų pranašumą - 60:44.

Tada Lietuvos rinktinė sužaidė atkarpą 12:0, o kėlinį tritaškiu pabaigusi Monika Grigalauskytė lietuves priartino iki 59:61.

Ketvirtajame kėlinyje mūsiškės tęsė sėkmingą žaidimą ir likus žaisti dvi minutes įgijo penkių taškų pranašumą 74:69.

Džiaugsmas truko neilgai - minutės atkarpą vengrės laimėjo 5:0 ir lygino rezultatą.

Likus žaisti 16 sekundžių Manto Šerniaus auklėtinės turėjo kamuolį po minutės pertraukėlės, bet apmaudžiai suklydo, vengrės pelnė lengvus taškus ir išplėšė pergalę.

Lietuvos komandai po 20 taškų pelnė Gintarė Petronytė ir Kamilė Nacickaitė.