Madrido „Real“ ir „Liverpool“ klubai įsirašė įspūdingas pergales pirmosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse. „Real“ pirmi praleido, bet atsitiesė kovoje su Paryžiaus „Saint-Germain“, o „Liverpool“ svečiuose tiesiog nušlavė „Porto“ ekipą.

„Real“ namie 3:1 (1:1) susitvarkė su PSG.

Svečiai iš Prancūzijos į priekį išsiveržė dar 33-ąją minutę, kai pasižymėjo Andrienas Rabiotas. Rezultatą kėlinio pabaigoje išlygino Cristiano Ronaldo, sėkmingai realizavęs 11 m baudinį, kurį teisėjas skyrė už pražangą baudos aikštelėje prieš Tonį Kroosą.

PSG subyrėjo antro kėlinio pabaigoje - 83-ąją minutę antrą kartą pasižymėjo C.Ronaldo, o dar po trijų minučių ispanų pergalę įtvirtino Marcelo įvartis.

Tuo tarpu Portugalijoje „Liverpool“ net 5:0 (2:0) nušlavė „Porto“. Anglams net tris įvarčius pelnė Sadio Mane (25, 53 ir 85 min.). Dar po vieną įvartį pridėjo Mohamedas Salah (29 min.) ir Roberto Firmino (70 min.).

„Real“ - PSG 3:1

15 min. Neymaras užsidirbo geltoną kortelę.

25 min. Geltoną kortelę gauna G.Lo Celso/

33 min. Geltona kortele baudžiamas Isco

33 min. Antoine’as Rabiotas išvedė PSG į priekį.

45 min. Į PSG vartus skiriamas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizuoja C.Ronaldo.

83 min. C.Ronaldo išvedė į priekį „Real“.

86 min. Marcelo padidino „Real“ persvarą.

„Porto“ - „Liverpool“ 0:5

25 min. Sadio Mane pelnė pirmą įvartį ir išvedė svečius į priekį.

29 min. Mohamedas Salah padvigubino „Liverpool“ persvarą.

53 min. S.Mane didine anglų pranašumą iki 3:0

70 min. R.Firmino pelno ketvirtą „Liverpool“ įvartį

85 min. S.Mane baigia varžovų triuškinimą - 5:0.