Martinas Fourcade’as įspūdingą apdovanojimų kolekciją pirmadienį papildė dar vienu aukso medaliu – tapo olimpiniu čempionu 12,5 kilometrų persekiojimo lenktynėse. Prancūzas po finišo pasisakė ir apie Lietuvos biatlono karalių – geriausius šalies rezultatus gerinantį Tomą Kaukėną.

Portalas tv3.lt M. Fourcade’o paklausė, kaip jis vertina Lietuvos rekordininką. T. Kaukėnas pirmadienį užėmė aukščiausią poziciją nepriklausomos Lietuvos olimpinėje biatlono istorijoje – 13-ąją.

„Ką jis daro? Gerina rekordus? Taip, jis tikrai geras. Smagu su juo kovoti. Tai – šaunus vaikinas ir atletas“, – sakė M. Fourcade’as.

29-erių biatlonininkas pirmadienį trečiąkart tapo olimpiniu čempionu. Prancūzas du aukso medalius laimėjo prieš ketverius Sočyje.

M. Fourcade’o kraityje – 11 aukščiausios prabos pasaulio čempionatų apdovanojimų.