44
Paviešinti ilgai slėpti „X Faktoriaus“ žiūrovų balsai: paaiškėjo finalų lyderiai (tv3.lt fotomontažas)

Sekmadienio vakarą paaiškėjo penktojo „X Faktoriaus“ sezono nugalėtojas. Juo tapo Marijono Mikutavičiaus auklėtiniai – grupė „120“. Grupės nariai – Dovydas ir Šarūnas – pelnė ne tik garbę, bet ir 15 tūkst. eurų. Už charizmatiškuosius vaikinus balsuota 41264 kartus.

44

Superfinalo metu svarbiausią balsą turėjo tik TV3 televizijos žiūrovai. Jie sprendė, kuris iš trijų dalyvių turi tapti projekto nugalėtoju. Išsakyti savo nuomonę žiūrovai galėjo trumpaisiais numeriais. Viso superfinalo metu balsuota 96243 kartus. II vieta atiteko Monikai (37475 balsai), trečiąją vietą užėmė Justė (17504 balsai).

„X Faktoriaus“ tiesioginių kovų metu žiūrovų balsai buvo kruopščiai slepiami. Taip buvo daroma tam, kad projekte neatsirastų vienas favoritas, o kiti pasiduotų net nepradėję kovoti. Pirmąsias laidas mažiausiai žiūrovų balsų surinkęs dalyvis be kovos palikdavo projektą. Kiti du stodavo prieš teisėjus ir turėdavo atlikti išlikimo dainas. Teisėjai nuspręsdavo, kas turi palikti projektą. Vėliau prieš teisėjų teismą stodavo du dalyviai ir teisėjai spręsdavo, kas turi atsisveikinti su šou.

Pasibaigus jubiliejiniam „X Faktoriaus“ sezonui, projekto rengėjai atskleidžia, kaip tiesioginių finalų metu balsuodavo televizijos žiūrovai. Kaip paaiškėjo, I finalo metu daugiausiai palaikymo sulaukė Alen Chicco. Už jį balsuota 2865 kartus. II vietoje atsidūrė Monika (2165 balsai), o III – Lukrecija ir Vakaris (1821 balsai).

II finalo metu daugiausiai balsų surinko Monika (2166 balsai). Vos šešiais balsais nuo jos atsiliko grupė „120“ (2160 balsai). Alen Chicco buvo III vietoje (1914 balsų).

III finale triumfavo grupė „120“, surinkusi 2537 balsus. II vietoje atsidūrė Augustė (2425 balsai), III vietą užėmė Danas. Už Andriaus Mamontovo mokinį balsuota 1999 kartus.

IV finalas sėkmingiausias buvo vėl grupei „120“. Už juos balsuota 4327 kartus. II vietoje atsidūrė Monika (3472 balsai), III vieta atiteko Deividui (2774 balsai).

V finale į lyderių pozicijas išsiveržė Alen Chicco. Už Sauliaus Prūsaičio mokinį balsuota 6406 kartus. II vieta atiteko Monikai (5177 balsai), III vietoje atsidūrė grupė „120“ (3930 balsai).

VI finalas vėl buvo sėkmingiausias Alen Chicco. Jis surinko 4963 balsus. II vietoje buvo Monika su 4459 balsais, o trečioje vietoje – „120“ su 3600 balsų.

VII finalas ypač sėkmingas buvo grupės „120” nariams. Už juos balsuota 10016 kartų. II vietoje atsidūrė Monika su 6932 balsais, o Justė, surinkusi 5795 balsus, užėmė III vietą.

VIII finalas vėl buvo sėkmingiausias grupei „120“. Už vaikinus prabalsuota net 12525 kartus. Tiesa, II vietoje buvusi Justė nuo jų atsiliko vos 25 balsais. Tai tik parodė, kaip svarbu yra kiekvieno žiūrovo balsas. III vietoje liko Monika, už kurią balsuota 10942 kartus.