Sandra Žutautienė, Oksana Pikul-Jasaitienė (nuotr. Ruslano Kondratjevo, Adam Aleksejėvič)

Sandra Žutautienė, Oksana Pikul-Jasaitienė (nuotr. Ruslano Kondratjevo, Adam Aleksejėvič)

Jau beveik mėnesį pramogų pasaulyje gvildenama šeimyninių santykių tema, kurią išprovokavo atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės namuose įvykusi drama. Į areštinę uždarytas Simas Jasaitis buvo kaltinamas grubiu žmonos užgauliojimu ir net smurtu. Sugriebęs O. Pikul-Jasaitienei už rankos, paskui įstūmė ją į drabužių spintą. Krepšininkas antrosios pusės kaltinimų nesikratė, tačiau komentuoti daugiau atsisakė.

„Jūs gi tik tyčiositės iš manęs“, – eidamas iš treniruotės ir pralenkdamas televizijos kameras tepasakė S. Jasaitis.

Moteris iš karto su žiniasklaida kalbėti taip pat atsisakė. Tačiau tą patį vakarą keliuose interneto portaluose atsidūręs buvusios krepšininko žmonos Vaidos Jasaitienės komentaras išmušė iš vėžių. Moteris teigė, neva O. Pikul-Jasaitienė dėl vyro smurto kalta pati, nes neįleidžianti jo į namus, keičianti spynas ir kelianti kivirčus.

REKLAMA

Tuomet tarp dviejų moterų įsiplieskė konfliktas. O. Pikul-Jasaitienei neliko nieko kito, kaip viešumai pateikti savo versiją. Moteris neslėpė, kad jau aštuonerius metus kenčia vyro girtavimą, pomėgį lošti, lankytis diskotekose ir įžeidinėjimą. Vienoje televizijos laidoje papasakojo, kad neapsikentusi tokio vyro elgesio, paprašė skyrybų. Anot moters, tuomet situacija namuose paaštrėjo.

O. Pikul-Jasaitienė taip pat atskleidė, su kokiu elgesiu jai teko susidurti vyrą išsiuntus į areštinę. Krepšinį, akivaizdu, mėgstantys policijos pareigūnai žinomos moters parodymų dėl smurto nepaisė. Vietoje to, liaupsino savo dievaitį.

Šeimos santykius ėmė nagrinėti visa šalis – nuomonės pasidalijo į dvi puses. O. Pikul-Jasaitienei tenka vienai atremti visus komentarus. Į kovą taip pat kibo ir kelios artimos moters draugės. Tuo tarpu S. Jasaitis savo nuomonės vis dar neviešina. Už jį kalbėjo sesuo ir buvusi žmona, kurios piktinosi atlikėjos elgesiu.

Į viešą diskusiją įsitraukė ir žinomi žmonės. „TV Pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė už savo nuomonę net sulaukė nemalonios O. Pikul-Jasaitienės žinutės.

„Facebook“ S. Žutautienė rašė:

Apie šviesias aukas.

Netikėtai liga (tikiuosi trumpam) paguldė į patalą, tai turiu gražaus laiko stebėti šių dienų „aktualijas". Rūtos laida. Ašaroja trys moterys. Ir padarykit jūs man ką norit, bet praskiestų šaltibarščių fotelio šildytojos ašaromis netikiu. Tam yra kelios priežastys:

REKLAMA

1. Vyro išgėrinėjimą moteris kentė net 8,5 metų, bet kentė, oi, kaip kentė. Nebetylėt nutarė tik tuomet, kai šeima persikėlė iš butuko į nuosavą didelį namą. Tikrai, kančia tokio namo verta;

2. Pavargęs po darbo ar linksmybių vyras, pasak damos, ilsėtis turėtų nakvynės namuose, o ne savo namuose, nes poniai smirda. Čia visi tokie šventi ir niekam nebūna pagirių? Nereikia lialia - būna;

3. Eilę metų ponia postringavo, kaip kartu su vyru vienas kitą augina, myli ir brangina. Bet va pabarti prašo mamytės ir sesutės. Ne su straipsniu, ponia, susituokei, mamytės diržas čia nebepadės ir net neturėtum jo reikalauti;

4. Po „netikėto" skandalo nusisuko vyro šeima, draugai, pačios buvę kolegos ir bendražygiai. Kur ieškoti priežasčių? Savyje, mieloji, savyje! „Aš viena šventa, o aplink visi kalti" - taip nebūna. Truputis psichologijos, kurios kursą turėjote išklausyti besimokydama, gi minėjote, kad mokslus baigėte;

5. Ponia skiriasi taip tyliai, kad vos spėju žiūrėti ir skaityti tik jos pačios interviu apie žiauriai tylias skyrybas.

Žodžiu, auka yra būsena, dažniausiai labai skaudžiai išplaukianti iš gyvenime susiklosčiusių aplinkybių. Auka nėra vaidmuo. Prastas režisierius jums, moterie, patarė pasimatuot šitą labai netinkančio vaidmens kostiumą. Panašu, kad taiklusis Saugirdas bus teisus teigdamas, jog tai išankstinė repeticija į turto dalybas.

Sulaukė atsako

Publikuodama sekantį įrašą socialinėje erdvėje S. Žutautienė pranešė, kad savo ankstesne žinute iššaukė moters nemalonę. O. Pikul-Jasaitienė žurnalistei parašė įžeidžiančią žinutę ir užblokavo. „Neėsk bandelių, nereikės springti pykčiu“, – rašė ji.

REKLAMA

tv3.lt S. Žutautienė prasitarė nesitikėjusi iš O. Pikul-Jasaitienės jokio dėmesio. Tačiau jo sulaukusi nenustebo ir neįsižeidė. „Aš pratusi, kai mane puola ar įžeidžia. Esu adekvati, saviironiška ir savikritiška, todėl pasijuokti iš savęs sugebu. Neturėjau tikslo susidraugauti ar susipykti su kuo nors. Su Oksana irgi. Tiesiog mėgstu analizuoti žmones, šių dienų aktualijas. Ir labai nemėgstu, kai darbai kardinaliai skiriasi nuo kalbų (ir atvirkščiai). Tai buvo tik „Facebook“ diskusija. Komentaruose labai aiškiai išsakiau savo nuomonę, apie ką ši diskusija. Ne apie įvykius Jasaičių namuose, o apie viešas moters kalbas, – tvirtino „TV Pagalbos“ žurnalistė, – Esu ugningo charakterio ir nuomonę išsakau akimirksniu. O ji nukreipta konkrečiam atvejui. Tai reiškia, kad bet kada gali išaušti diena, kai lygiai taip pat garsiai pasidžiaugtų kokiu gražiu moters poelgiu. Ir visada tai liks tik mano nuomonė, kurią nebūtinai turi toleruoti visi aplinkiniai“.

Prieš paviešinant atlikėjos ir krepšininko santykių dramą, vienoje laidoje buvo rodomas O. Pikul-Jasaitienės interviu, kuriame ji pasakojo, kad juodu su vyru dar sieja aistringa meilė. Tad Jasaičių gerbėjams pastarasis nutikimas buvo labai netikėtas. Ar iš tiesų žinomi žmonės privalo mums demonstruoti tik tobulos šeimos pavyzdį ir slėpti tamsiąją pusę?

„Žinoma moteris neturi atrodyti tobula, nes tokių nebūna. Ji turi būti natūrali: su pakilimais, nuopuoliais, nuodėmėmis ir džiaugsmais. Jei nenori visuomenei parodyti, kad kartais tenka būti pelene, tuomet nereikia norėti visada atrodyti karaliene. Idealių gyvenimų nebūna. Tarp kitko, jei nors viename interviu ši moteris būtų bent sakiniu užsiminusi, kad jų šeimoje yra nesutarimų, o dėl to bent dalele kalta ir ji, ne tik vyras, diskusijos net nebūtų buvę. Yra aibė priešingų pavyzdžių, kai žmonės pasako: nepavyko dėl mūsų abiejų. Čia žmogiška“, – komentuoja žurnalistė.

Virginija
2018-02-10 18:42:50
Su sandra sutinku
Atsakyti
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Sexy S.Zut. 2018-02-12 23:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Zutautiene yra sexy moteris o ta svabra tegu eina balu degint su savo silikoninem smegenim
   ATSAKYTI
Ciulpk tu be jokiu minciu 2018-02-12 23:53:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ardosi ta prikul matyt seniai bybio sulciu ragavus nezino kas darosi. Lupos atsikise kai pas zirafa   ATSAKYTI
Indrė 2018-02-11 13:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Geriau ėsti bandeles, nei turėti sudžiūvusias smegenis!    ATSAKYTI
nuomonė 2018-02-11 13:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Po vieną kaltų nebūna šeimoje. Bet, kai visi ,,vyrai - kiaulės'' moterims, nepavydžiu tam krepšininkui (gink, Dieve, fanė nesu), gaila vaiko, apie kurį tie du kvailiai negalvoja.    ATSAKYTI
mama 2018-02-11 13:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
SLYKSCIAI net labai SLYKSCIAI elgiasi pikule, nori buti sviesos spindulys be JOKIU NUODEMIU?, ,,brangioji'' jei del skirybu kas kaltas tai tik TU, TU ir dar karta TU. Manau kad taip dergti zmogu, su kuriuo gyveno - gali tik zemo intelekto zmogus [tai jus oksana]. Jei 8,5 metu gyvenai- tai tu irgi ...loseja, diskoteku lankytoja...., nes jei zmogui kas nepatinka jis iseina staigei, o tu kaip tikra BARAKUDA , palaukiai kol persikelsit i nama . Tada ir pasijutai ,,seimininke'' , to negalima, sito nedaryk, O KVIEPUOTI SIMAS GALEJO , SAVO NAME?   ATSAKYTI
Natalija 2018-02-11 18:14:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiukšlė Pikul pigi ir tiek.jezus Mariją ji netveria pykčiu ir lieja nuoskaudas ant kitų žodžių serga žvaigždė asaba  
Janina 2018-02-11 12:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-48
Mažiau reikėtų kiştis ne į savo reikalus p.Žutautienei. Atsirado mat svetimų santykių žinovė ! Dar labai švelniai P.Oksana atsakė į jos komentarus !į savo lizdą žiūrėk kad Jums pačiai taip neatsitiktų. Nuo to niekad neapsaugotas. Be to jūsų išpuolis prieś p.Oksaną visai nesiderina su jūsų veikla.Apsimetėlė ir pavyduolė esate. Man susidarė toks įspūdis apie Jus ir manau neklystu. P. Oksanai linkiu stiprybės. Ji labai puiki moteris. Labai taktiška talentinga ir graži ! Janina.   ATSAKYTI
nu va- 2018-02-11 12:49:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
dar viena Pikules drauge islindo.Priklausai barakudu luomui,Janyt?  
Petras 2018-02-11 13:00:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nusikalbėjai...   
Hmm 2018-02-11 17:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jane tu tikrai nusisneki  
Roma 2018-02-11 19:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visai Lietuvai po...ui ta Pikulė. Ji lenda į tv ekranus, Delfi puslapius, pjaustosi nosį ir pučiasi lūpas, visiems lįsdama į akis. Koktu. Norisi normalių žinių, tv laidų ir sraipsnių. Ne mes lendam jums į akis.  
Aldona 2018-02-11 21:44:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar viena intrigante.Ar suvoki ka rasai,kam pykdai zurnaliste.Tamstai iki Jos minciu labai labai toli.  
Julka 2018-02-13 07:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nereikia čia lia lia... pezi nesamonės ! Pati tiki ką čia prirašei ?  
Reda 2018-02-13 23:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai jeigu tokia gera ta Oksana tai galėjo neduot jokių intervių apie idealią santuoką Sandra visiškai teisybę parašė o pavydėt tuštybės tai tikrai neverta  
Hm 2018-02-11 11:25:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
As nesuprantu tiek gyresi kokie ju grazus santykiai,o dabar pasakoja kaip ji kentusi 8 metus.Manau ji nori geros reklamos.    ATSAKYTI
Baba 2018-02-11 11:19:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Teisingai, Sandra,visiskai pritariame Jusu nuomonei.   ATSAKYTI
ieva 2018-02-11 17:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ziauru kada ta silikonine kas uzciaus slikstu  
iha ha 2018-02-11 11:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ko noreti is silikonines klizmos ...   ATSAKYTI
Mdmdmdm 2018-02-11 09:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia bjauri ta oksana,pati baisi kaip velnias zino kas.pastoviai nepatenkinta.dar kaip ji drįsta varyt ant simo,kai pati nuo mazumes su nuoga dziundze pries kameras vaiksciojo.fui slykstu   ATSAKYTI
Vida 2018-02-11 07:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sandra saunuole   ATSAKYTI
Gintaras 2018-02-11 01:42:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Paprasčiausiai pasirinkimas per didelis dailesnių, nei Tramp pam pam mergaitė Oksana. Vyrukas nebežino, kaip ją pamesti. Mano tokia nuomonė... :) O apskritai man nusišikt, kaip jie gyvena ar plakasi. Jų reikalai manęs neliečia. Bet kai patys nori viešumo ir komentarų- nutariau pamaloninti ir savuoju. Tik tiek ir ne daugiau.   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jasaiciui reklamos nereikia ,jis ir taip zinomas.Bet va jo isrinktajai,ir pro rakto skilute norisi buti matomai.Psichologines problemos.Buvo viena,visaip stengesi buti viesumoje,bet kas i ja demesi kreips.Sugalvojo plana chuligana.Ji visa Lietuva zino ,zinos ir mane.........  
Adas 2018-02-11 01:23:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gera analyze. O jos mergaites protas tikrai VISTOS   ATSAKYTI
Tom 2018-02-11 00:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Sandra neesk bandeliu o Oksanochka nebeciulpk b**ii ;)   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Geras.Bl.Matau gerus zironus turi..............  
sss.. aaa.. nnn.... 2018-02-11 00:23:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Saunuole Sandra   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:26:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tiksliai i desimtuka  
Brigita 2018-02-10 23:46:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ne viskas gyvenime svorio indeksu matuojama....    ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Teisingai,matuojama protiniais sugebejimais....  
angele 2018-02-11 08:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei esi teisi,turi priimti visokia kritika,o dabar kas uz mane-liuks,o kas pries mane-blokuoju...ziauriai vaikiska
  
Alvydas 2018-02-10 23:31:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš su Sandra sutinku.   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:28:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Net sutikti nereikia,ir taip viskas aisku............  
Vi 2018-02-10 23:23:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Apie sandra gerai arba nieko...suka ta oksana yra ir tiek   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:29:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisinga mintis .Visi nujaucia i kur ji suka.  
Elena S. 2018-02-10 23:21:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tokia kulturinga vaidina, o elemetariausio dalyko nezino, kad eda gyvuliai,o zmones valgo, ir kiekvieno asmeninis reikalas ka valgyti...   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:54:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Du zodziai abu Lietuviski.Tik kam jie skirti pagal paskirti.Va cia ir klausimas..............  
Elena S. 2018-02-10 23:17:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
SAUNUOLE Sandra Zutautiene, net koktu klausytis tu asarojanciu.., jokios logikos, tokia lainga visai neseniai buvo, o pasirodo, kad visa gyvenima kankinama buvo, falsas ir dar pyksta, kad zmones "ponia" kaltina, fui   ATSAKYTI
Adas 2018-02-11 01:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Fui is Kinieciu kalbos isvertus ,reiskia....as neturiu smegenu....  
汉学 2018-02-11 19:39:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
不对!Ne kiniečiai, o KINAI! Ir tokio žodžio kinų kalboje nėra!
  
Atlikėja Beatrich (nuotr. Tomas Petrovskis)
Lietuvoje ir užsienyje sparčiai kylanti muzikos žvaigždė Beatrich sulaukė netikėtos gerbėjo dovanos. Dėl merginos dėmesio kalnus nuversti galintis vaikinas iš Latvijos, jai ...
Gintarė Gurevičiūtė (nuotr. facebook.com)
Lietuvoje spaudžiant šaltukui, žinomi pramogų pasaulio atstovai bent trumpai pabėga į šiltuosius kraštus pasilepinti išsiilgtais saulės spinduliais. Viena jų – Gintarė ...
Inga Stumbrienė (nuotr. Instagram)
Stilingoji verslininkė Inga Stumbrienė savo subtiliu stiliumi visuomet sugeba išsiskirti iš minios. 34-erių moteris sekėjus socialiniuose tinkluose visuomet palepina asmeninio ...
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė (nuotr. Instagram)
Vis dažniau socialiniuose tinkluose žinomi žmonės dalijasi įvairiomis savo gyvenimo akimirkomis. Bent akies krašteliu į savo gyvenimą nuotraukose ir vaizdo įrašuose žvilgtelėti ...
Stilistui K. Rimdžiui – netikėtas lėlės „Barbie“ kūrėjų pasiūlymas (nuotr. Reda Ruzel Photography)
Stilistas Kęstutis Rimdžius iš „Barbie“ kūrėjų sulaukė netikėto pasiūlymo bendradarbiauti. Taleningasis kūrėjas sako, kad tokio užsakymo jis dar niekada nebuvo gavęs, o ...
REKLAMA

Top Video

Neramios žinios dingusio lietuvio paieškoje
DABAR RODOMA
Neramios žinios dingusio lietuvio paieškoje
DABAR RODOMA
Pasižvalgykime, kaip Lietuva ir jos žmonės gyveno pastarąjį šimtmetį
DABAR RODOMA
Lietuvai sveikinimai plaukia ir iš svetur, estų ministrai pragydo lietuviškai
DABAR RODOMA
Savo gimtadienį Lietuva švenčia su kaupu
DABAR RODOMA
Staigmena per Nacionalinių premijų teikimą – prabilo šventėje pasirodęs Vaitkus
DABAR RODOMA
Artėjančios Vasario 16-tosios siurprizai Lietuvoje
DABAR RODOMA
Signatarų rūmų balkone Vasario 16-ąją lauksiantys Landsbergio, jo neišvys
DABAR RODOMA
Siaubo kupinas skrydis lėktuvu ir avarinis nusileidimas Havajuose
DABAR RODOMA
Paviešinta, kas padėtų išvengti smurto prieš vaikus
DABAR RODOMA
Ministerija kreipiasi į vairuotojus: žada naują tvarką – pajus visi

Televizija

Į viršų