Pralaimėjimus Anglijos „Premier“ lygoje patyrė dvi tarp keturių stipriausių ekipų žengiančios komandos - „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“, o tuo pasinaudojęs „Manchester City“ pabėgo dar toliau.

„ManUtd“ išvykoje 0:2 (0:2) neturėjo ryškesnių ginklų prieš „Tottenham“ futbolininkus, kurie į priekį šovė sužaidus vos 11 sekundžių, kai pasižymėjo Christianas Eriksenas.

28-ąją minutę į savus vartus kamuolį įsimušė Philas Jonesas.

„Chelsea“namie netikėtai 0:3 (0:0) nusileido lygos vidutiniokei „Bournemouth“. Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje - pasižymėjo Callumas Wilsonas (51 min.), Junioras Stanislas (64 min.) ir Nathanas Ake (67 min.).

Kitose rungtynėse lygos lyderis „Manchester City“ 3:0 (1:0) įveikė „West Brom“. 19-ąją minutę pasižymėjo Fernandinho, persvarą įtvirtino Kevinas de Bruyne (69 min.) ir Sergio Aguero (89 min.).

„Man City“ nuo artimiausių persekiotojų dabar pirmauja 15 taškų persvara. Lieka sužaisti dar 13 turų.