Paaiškėjo pirmoji Anglijos futbolo lygos taurės finalo dalyvė. Ja tapo čempionato lyderė „Manchester City“.

Mančesterio futbolininkai atsakomosiose rungtynėse antradienį svečiuose 3:2 (1:0) įveikė antrojo diviziono „Bristol City“.

Pirmuosius „Manchester City“ įvarčius pelnė Leroy’us Sane ir Sergio Aguero. Tai įvyko 43 bei 49 minutėmis.

Šeimininkai tiksliais smūgiais 64 ir 94 minutėmis rezultatą išlygino, bet paskutinį tašką 96-ąją minutę padėjo Kevinas De Bruyne.

Pirmosios rungtynės Mančesteryje baigėsi šeimininkų pergale 2:1.

„Manchester City“ lygos taurės finale žais su Londono komanda „Chelsea“ arba „Arsenal“. Pirmoji dvikova „Chelsea“ stadione baigėsi be įvarčių – 0:0. Atsakomasis mačas – trečiadienį „Arsenal“ tvirtovėje.