Mindaugas Kuzminskas atrodo vis įspūdingiau, vilkėdamas Milano „AX Armani“ marškinėlius. Šį kartą jis lemiamu metu įkrovė iš viršaus ir padovanojo Milano komandai pergalę Italijos pirmenybėse.

„AX Armani“ (12-4) 82:80 (23:21, 25:18, 21:25, 13:16) palaužė Kremonos „Vanoli| (8-8).

Likus žaisti vos dvi sekundes rezultatas buvo lygus ir „Vanoli“ turėjo kamuolį savo rankose, bet užmynė šoninę liniją išsimesdami jį.

Milano ekipa paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Vladimiras Micovas pakabino kamuolį virš lanko, o M.Kuzminskas jį galingai sugrūdo.

Dėjimas greitai išplito internete su prierašais "Kuzia!!!".

Viso lietuvis per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo tris kartus.

Artūras Gudaitis žaidė vos keturias minutes ir nepasižymėjo, o Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.