Vokietijos Bundeslygoje puikias rungtynes sužaidė Marius Grigonis. Lietuvis atvedė Berlyno ALBA į pergalę namie – 78:73 (20:28, 15:14, 23:11, 20:20) prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ krepšininkus.

Šeimininkams pirmoji mačo dalis buvo sunki, bet po pertraukos ALBA žaidė geriau. Vis dėlto, paskutinę minutę rezultatas tapo lygus (73:73). Per likusį laiką Berlyno krepšininkai pataikė penkias baudas iš šešių. M. Grigonis realizavo abi.

ALBA įmetė 15 dvitaškių iš 22 (68 procentai), „MHP Riesen“ – 13 iš 36 (42 proc.). Šeimininkai atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:14. Tiesa, Berlyno krepšininkai leido varžovams atkovoti 15 kamuolių puolant. Patys nusiėmė penkis.

M. Grigonis rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 36 minutes. Lietuvis buvo rezultatyviausias komandoje – pelnė 21 tašką. Gynėjas pataikė penkis metimus iš devynių ir septynias baudas iš devynių. Marius surinko 18 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse Viurcburgo „s.Oliver“ svečiuose 86:78 (22:21, 28:25, 16:14, 20:18) įveikė Veisenfelso „Mitteldeutcher“.

Vytenis Lipkevičius mačą pradėjo starto penkete, žaidė 33 minutes ir prie pergalės pridėjo aštuonis taškus bei 13 naudingumo balų.

ALBA (13 pergalių / 4 pralaimėjimai) užima antrąją Bundeslygos poziciją, „s.Oliver“ (10/8) – devintąją.