14
„Liverpool“ - „Manchester City“ (nuotr. SCANPIX)

„Manchester City“ klubas galiausiai patyrė pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje. Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 3:4 (1:1) kapituliavo prieš Jurgeno Kloppo „Liverpool“.

14

Šeimininkai įsiveržė į priekį jau devintąją minutę - pasižymėjo Alexas Oxlade’as-Chamberlainas. Tačiau „Man City“ ginklų nesudėjo ir dar pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Leroy’us Sane (40 min.).

Tikroji „Liverpool“ fiesta prasidėjo antrajame kėlinyje, kai jų puolimo mašina čempionato lyderius sudaužė per devynias minutes.

Per šią atkarpą mušė Roberto Firmino (59 min.), Sadio Mane (61 min.) ir Mohamedas Salah (68 min.).

Kai atrodė, kad viskas baigsis ramiai, „Man City“ kilo į šturmą. Rezultatą 84-ąją minutę sušvelnino Bernardo Silva, o dar didesnę intrigą įnešė Ilkay’aus Gundoganas (90+1 min.).

Rungtynių pabaigoje svečiai dar turėjo galimybių lyginti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo.

Nepaisant pralaimėjimo „Manchester City“ po 23 turų užtikrintai pirmauja su 62 taškais. „Liverpool“ su 47 pakilo į trečią vietą, antri žengiantys ir ketvirti atitinkamai žengiantys „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ turi po tiek pat taškų.