Po ilgosios pertraukos užsnūdęs Kauno „Žalgiris“ (17-2) iššvaistė dviženklį pranašumą ir pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse išplėšė tik paskutinę rungtynių sekundę.

Axelio Toupane’o dvitaškis paskutinę sekundę 81:79 (25:20, 21:15, 15:22, 20:22) paskandino Utenos „Juventus“ (7-12) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs LaRonas Dendy likus žaisti kiek daugiau nei minutę sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (77:78), Aaronas White‘as netrukus pataikė tik vieną baudos metimą (79:77), o Anthony Irelandas likus žaisti 7 sekundes išlygino rezultatą 79:79.

Vis dėlto lemiamą žodį tarė Axelis Toupane‘as, kuris pataikė dvitaškį paskutinę sekundę.

„Betsafe–LKL“ čempionai ir dabartiniai turnyrinės lentelės lyderiai į Uteną atvyko be Pauliaus Jankūno, kuriam skirta poilsio prieš sudėtingą savaitę Eurolygoje ir jau pirmadienį laukiančią išvyką į Bambergą.

Pirmojoje susitikimo pusėje „Žalgiris“ vertėsi ir be dar trijų savo lyderių Kevino Pangoso, Aarono White‘o ir Edgaro Ulanovo, o be jų kauniečiai antrojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą 46:35.

Po ilgosios pertraukos Š. Jasikevičius vis dėlto nusprendė išleisti iki tol nerungtyniavusius žaidėjus ant parketo, tačiau tai kauniečių žaidime sumaišė visas kortas. „Žalgiris“ kelis kartus iš eilės prarado kamuolį, o 14:0 įspūdingai spurtavusi Utenos ekipa persvėrė rezultatą 49:46.

Netrukus kojas apšilę „Žalgirio“ žaidėjai pradėjo rinktis taškus ir kiek atsiplėšė (61:54), tačiau trys LaRono Dendy tritaškiai ketvirtajame kėlinyje leido „Juventus“ ketvirtajame kėlinyje susigrąžinti persvarą (74:73) ir nulemti įtemptą susitikimo pabaigą.

„Juventus“: Laronas Dendy 21, Anthony Irelandas 15, Karolis Guščikas ir Mindaugas Kupšas po 11.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 13, Axelis Toupane'as 12, Beno Udrihas 11, Kevinas Pangosas 9.