Nesėkmę paskutinėmis rungtynių minutėmis NBA pirmenybėse patyrė Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ (29-12), nusileidusi lygos čempionei „Golden State Warriors“ (35-9).

Kanados klubas namie panaikino milžinišką atsilikimą, bet galiausiai krito 125:127 (35:43, 19:38, 35:27, 36:19).

J.Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes, per kurias pasižymėjo 12 taškų (3/8 dvit., 6/6 baud.), 9 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Raptors“ antrojo kėlinio pabaigoje buvo visiškai daužoma - „Warriors“ pirmavo 81:54.

Šeimininkai antroje rungtynių pusėje pabudo ir dar trečiajame kėlinyje atsilikimą mažino iki vienženklio.

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ jau alsavo į varžovų nugarą - 111:113, netrukus deficitą sumažino iki taško, bet Kevinas Durantas ir Stephenas Curry neleido savo ekipai paleisti pergalės iš rankų.

„Raptors“ komandai 42 taškus pelnė DeMaras DeRozanas. „Warriors“ ekipai Klay Thompsonas surinko 26, K.Durantas 25, o S.Curry 24 taškus.