12
„Lietkabelis“ - „Vytautas“ (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

LaMelo ir LiAngelo Ballas debiutavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse. Jaunieji amerikiečiai aikštėje neišsiskyrė, o Prienų-Birštono „Vytautas“ (4-15) išvykoje 86:95 (26:36, 15:18, 20:22, 25:19)nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (13-6).

12

16-metis LaMelo aikštėje pasirodė pirmojo kėlinio pabaigoje ir debiutavo paleisdamas nelogišką tritaškį, atsimušį į lentą ir net nelietusį lanko. Netrukus jis prarado kamuolį, prametė dar vieną tritaškį ir dvitaškį.

Virginijus Šeškus netrukus jį sodino ant suolo. Antrojo kėlinio viduryje į aikštę treneris metė 19-metį LiAngelo. Jis neblogai dirbo gynyboje ir pirmu bandymu pataikė tritaškį - tiesa, prieš tai užmynė liniją ir metimas įskaitytas nebuvo.

Galiausiai LaMelo Ballas aikštėje praleido 5 minutes ir taškų nepelnė - prametė tris tritaškius ir dvitaškį. Jo naudingumas - minus du.

LiAngelo gavo pasireikšti kiek daugiau - beveik dešimt minučių, bet taškų taip pat nepelnė. Puolėjas prametė du tritaškius ir dvitaškį bei surinko keturis neigiamus naudingumo balus. Tiesa, jam būnant aikštėje „Vytautas“ pelnė 14 taškų daugiau už „Lietkabelį“.

Rungtynės ir be brolių Ballų priminė NBA krepšinį - vien per pirmą kėlinį abi ekipos susmeigė po 8 tritaškius.

Galiausiai „Vytautas“ rungtynes baigė pataikęs 16 tritaškių iš 36 (44 proc.), o „Lietkabelis“ - 17 iš 26 (65 proc.).

Nugalėtojams Adas Juškevičius pelnė 18, Žanis Peineris 17, Gintaras Leonavičius 14, Simas Jasaitis 12 taškų.

„Vytautui“ Tomas Dimša surinko 26, Regimantas Miniotas ir Justas Sinica po 17 taškų, Edvinas Šeškus 14.