50
Eurolyga: „Žalgiris“ – „Unicaja“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kauno „Žalgirio“ (11-6) treneris Šarūnas Jasikevičius bandė nebūti negatyviu, bet po pergalės prieš Malagos „Unicaja“ (7-10) turėjo daug priekaištų žaidėjams, kartu ieškodamas savo klaidų.

50

Žalgiriečiai namie šventė pergalę 79:77. „Unicaja“ karaliavo „Žalgirio“ arenoje du kėlinius - įpusėjus rungtynėms pirmavo 40:32, vienu metu turėjo vienuolikos taškų persvarą. Lietuvos čempionai rungtynes galiausiai perlaužė ketvirtajame kėlinyje.

„Pirmos rungtynių pusės žaidėjų aš nesupratau. Turėjome penkias dienas pasiruošti, bet luptis pradėjo tik trečiame kėlinyje. Jie mus pranoko noru. Jeigu nėra noro - viso gero.

Po fantastiškos pergalės nenoriu būti negatyvus, bet taip išeiti negalima. Gali pralaimėti kovodamas, bet negali žaisdamas taip.

Mes visur vėlavome, ypač pirmoje rungtynių pusėje.

Reikia suprasti, kaip komandos eis prieš mus. Didžiosios komandos, esančios už mūsų, mano, kad mes neatlaikysime tempo. Tam turime būti pasiruošę.

Mes dar nesuprantame antro rato esmės ir kaip komandos lips ant mūsų, stengsis pasivyti mus. Iškovoti pergales dabar yra žymiau sunkiau. Nesugebėjau komandos įtikinti. Pirmoje rungtynių pusėje nežaidėme pagal planą, buvome minkšti.

Negalime galvoti, kad jau kažką pasiekėme. Kiekvienas ateis čia, kad atimtų pergalę ir priartėtų prie mūsų“, - kalbėjo treneris.

Jis kartu padėkojo sirgaliams, kurie užpildė „Žalgirio“ areną - parduoti visi 15 tūkst. 480 bilietų.

„Noriu pakalbėti apie sirgalius, be jų pergalės nebūtų. Tik sirgalių energijos dėka žaidėjai užsivedė ir sugebėjo ištraukti rungtynes. Tai pozityviausias dalykas“, - sakė Šaras.