Braunšveigo „Basketball Lowen“ įžaidėjas Žygimantas Janavičius vokiečius žavėjo universaliu žaidimu. Krepšininkas buvo netoli trigubo dublio, bet jo komanda krito svečiuose – 79:84 (24:15, 22:21, 14:28, 19:20) nusileido Gyseno „46ers“.

Pirmojoje mačo dalyje užtikrintai pirmavo „Basketball Lowen“. Vis dėlto, Ž. Janavičiaus komanda trečiąjį kėlinį pralaimėjo 14:28, o rungtynes – 79:84.

Lietuvis dvikovą pradėjo starto penkete ir žaidė 33 minutes. Įžaidėjas pelnė šešis taškus, atkovojo aštuonis kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Žygimanto sąskaitoje – 13 naudingumo balų.

„Basketball Lowen“ (7 pergalės / 11 pralaimėjimų) užima 13-ąją Bundeslygos poziciją.