Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) žaidėjai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

Gedimino Petrausko vadovaujama ekipa Estijoje 74:80 (20:24, 12:13, 21:25, 21:18) nusileido Tartu „Rock“ (6-3) klubui, į kurį praėjusią savaitę persikėlė sezoną Pasvalyje pradėjęs Julius Kazakauskas.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje keturis taškus iš eilės surinkęs Carlas Engstromas buvo padidinęs šeimininkų pranašumą iki dviženklio, tačiau jo įtvirtinti neleido iš pradžių tritaškį pataikęs Martynas Varnas, o vėliau abi baudas realizavęs Steponas Babrauskas.

Per pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę Artūras Ausėjas surinko aštuonis taškus, S. Babrauskas ir Viačeslavas Bobrovas pridėjo po du bei „Pieno žvaigždes“ nuo Estijos klubo skyrė metimas – 65:67. Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Martynas Varnas ir V. Bobrovas suklydo, o tris baudas realizavęs Janaras Taltsas padidino „Rock“ persvarą iki penkių taškų – 71:76.

Po minutės pertraukėlės A. Ausėjas iš pradžių suklydo, vėliau prametė iš toli, atliko netikslų perdavimą ir iš karto neleistinai sustabdė J. Kazakauską. Buvęs „Pieno žvaigždžių“ puolėjas prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino savosios komandos pergalę – 80:71.

„Rock“: Janaras Taltsas (10 atk. kam.) ir Kristjanas Kitsingas – po 19, Vytenis Čižauskas 14, Carlas Engstromas 10.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjas 22 (4/8 trit.), Viačeslavas Bobrovas 18 (9 atk. kam.), Lisas Shoshi 12 (8 atk. kam.).