„Lietuvos ryto“ komandai (0–2) nepavyko atidaryti pergalių sąskaitos Europos taurės „Top 16“ etape. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 68:81 (22:23, 13:19, 13:20, 20:19) išvykoje nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui (1–1).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Puikų taiklumą demonstravę vilniečiai po A. Butkevičiaus tritaškio pirmavo 13:9, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidė vokiečiai susigrąžino turėtą pranašumą. Tuomet savo žodį tarė „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis, kuris kėlinio pabaigoje vedė klubą į priekį ir pelnė devynis taškus – 22:23.

Komandos toliau lygiai kovojo aikštėje, bet antrojo kėlinuko viduryje svečiams suskambo pavojaus skambutis – Bayern“ surengė spurtą 13:2 ir susikrovė dviženklę persvarą. Prieš ilgąją pertrauką vilniečiams pavyko priartėti prie Aleksandaro Džordževičiaus treniruojamo klubo – 35:42.

Aukštaūgių pastangomis „Lietuvos rytas“ bandė atkurti intrigą rungtynėse, tačiau „Bayern“ išlaikė solidų pranašumą. Egidijaus Mockevičiaus ir Traviso Petersono taškai dar leido vilniečiams tikėtis užkurti varžovams pirtį paskutiniajame kėlinyje.

Lietuvos klubą bandė tempti įžaidėjas Mindaugas Girdžiūnas, kuris pataikė du tolimus metimus (59:70), tačiau „Bayern“ vėl šovė į priekį ir taip nulėmė susitikimo likimą. Galutinis mačo rezultatas – 68:81.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 14, Mindaugas Girdžiūnas 11, Loukas Mavrokefalidis 9, Martynas Echodas, Jimmy Baronas ir Chrisas Krameris po 6.

„Bayern“: Devinas Bookeris ir Jaredas Cunninghamas po 18, Nihadas Džedovičius 14.