24
„Manchester City“ – „Bristol City“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

„Manchester City“ futbolininkai laimėjo pirmąsias Anglijos lygos taurės pusfinalio rungtynes. Šalies čempionato lyderiai namie 2:1 (0:1) palaužė antrojo diviziono „Bristol City“.

24

Svečiai akivaizdžius mačo favoritus pribloškė įvarčiu „į rūbinę“. 44-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Bobby Reidas.

„Manchester City“ rezultatą pavyko išlyginti 55-ąją minutę, kai po Raheemo Sterlingo perdavimo įmušė Kevinas De Bruyne.

Šeimininkams pergalę išplėšė Sergio Aguero įvartis. Argentinietis kamuolį į vartus nukreipė 92-ąją minutę, pasinaudojęs Bernardo Silvos perdavimu.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos sausio 23-ąją Bristolyje.

Kitame pusfinalyje susitiks dvi Londono komandos – „Chelsea“ ir „Arsenal“.