FA taurės varžybose užfiksuota kol kas didžiausia turnyro sensacija. Trečiajame varžybų etape iš tolimesnės kovos pasitraukė Londono „Arsenal“, svečiuose 2:4 (1:2) pralaimėjęs antrojo diviziono „Nottingham Forest“.

„Arsenal“ įvarčius pelnė Peras Mertesackeris ir Danny Welbeckas, pasižymėję atitinkamai 23 bei 79 minutėmis. P. Mertesackeris lygino rezultatą (1:1), o D. Welbeckas buvo sumažinęs deficitą (2:3).

Paskutiniuosius du įvarčius „Nottingham Forest“ 64 ir 85 minutėmis mušė nuo 11 metrų žymos.

Šeimininkai 89-ąją gavo raudoną kortelę bei liko dešimtiese.

Pasipriešinimo nesulaukė ir į ketvirtąją FA taurės etapą žengė Londono „Tottenham Hotspur“, namie 3:0 (0:0) nugalėjęs „AFC Wimbledon“.

Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (63, 65 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Janas Vertonghenas (71 min.).

Tiesiausiu keliu į kitą etapą nepavyko žengti Londono „West Ham United“. Jis svečiuose 0:0 išsiskyrė su trečiojo diviziono „Shrewsbury Town“.

„West Ham United“ teks žaisti atsakomąsias rungtynes namie.

Likusiame mače „Newport County“ namie 2:1 (0:1) įveikė „Leeds United“.