Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai.

Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“.

Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.

Svečiuose varžovų nesugebėjo įveikti Anglijos čempionė Londono „Chelsea“. Ji 0:0 sužaidė su antrojo diviziono „Norwich City“.

Tokiu pat rezultatu „Leicester City“ išvykoje išsiskyrė su trečiosios pagal pajėgumą lygos „Fleetwood Town“.

Demarai Gray (nuotr. SCANPIX)

0:0 rungtynes baigė ir „Swansea City“. Ji svečiuose neįveikė antrojo diviziono „Wolverhampton Wanderers“.

Mače parodytos dvi raudonos kortelės. „Swansea City“ gretose ją 67-ąją minutę užsidirbo Leroy Feras.

Lygiosiomis su trečiojo divizono komanda susitikimą baigė dar viena „Premier“ lygos ekipa. „Bournemouth“ 2:2 (0:2) namie finišavo dvikovoje su „Wigan Athletic“.

„Bournemouth“ atsiliko 0:2, bet 55-ąją įmušė Lysas Mousset, o 92-ąją – Steve’as Cookas.

„Chelsea“, „Leicester City“ ir „Swansea City“ bus priverstos žaisti atsakomąsias rungtynes namie, „Bournemouth“ – svečiuose.

Antrajame kėlinyje varžovus nokautavo „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“. Ji namie 4:1 (0:1) nugalėjo „Burnley“.

Svečius 25-ąją minutę į priekį išvedė Ashley Barnesas. „Manchester City“ atsakė dviem Sergio Aguero (56, 58 minutės) įvarčiais. Po tikslų smūgį pridėjo Leroy Sane (71 min.) ir Bernardo Silva (82 min.).

„Watford“ savo aikštėje 3:0 (1:0) pranoko „Bristol City“.

37-ąją minutę įmušė Andre Carrillo, 57-ąją – Troy Deeney, 85-ąją – Etienne’as Capoue.

Pergalę 3:1 (3:0) šventė „Newcastle United“, namie nugalėjusi „Luton Town“.

Sužibėjo šeimininkų puolėjas Ayoze Perezas. Jis 30 ir 36 minutėmis įmušė pats, o 39-ąją atliko rezultatyvų perdavimą Jonjo Shelvey.

Svečiuose 2:0 (2:0) „Exeter City“ pranoko „West Bromwich Albion“.

Jai įvarčius pelnė Salomonas Rondonas (2 min.) ir Jay Rodriguezas (25 min.). 42-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Halas Robsonas-Kanu.

„Huddersfield Town“ išvykoje 2:1 (0:0) įveikė „Bolton Wanderers“.

51-ąją minutę tikslus buvo Rajivas van La Parra, 52-ąją – Danielis Williamsas.

„Southampton“ svečiuose įrodė pranašumą prieš Londono „Fulham“ – 1:0 (1:0).

Lemiamą įvartį 29-ąją minutę įmušė Jamesas Wardas-Prowse’as.