40 metų - tai visai nedaug. Turbūt taip drąsiai pasakytų argentinietis Manu Ginobili. Jo metimas ketvirtojo kėlinio pabaigoje leido „San Antonio Spurs“ (20-10) NBA pirmenybėse įsirašyti pergalę.

Teksaso ekipa 98:96 (18:31, 25:22, 28:27, 27:16) nugalėjo „Dallas Mavericks“ (8-22).

Rungtynių pabaigoje „Spurs“ kamuolį patikėjo M.Ginobili ir jis nenuvylė - prasiveržęs pelnė du taškus iš po krepšio, varžovams palikdamas tris sekundes. „Mavericks“ išsigelbėti nepavyko.

Viso argentinietis pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.).

„Spurs“ komandai LaMarcusas Aldridge’as pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Dalaso klube 21 tašką surinko Maxi Kleberas.

Kitose rungtynėse 17-ąją pergalę per paskutines 18 rungtynių šventė „Cleveland Cavaliers“ (22-8), kuri 109:100 (23:24, 28:24, 29:25, 29:27) įveikė „Utah Jazz“ (14-16).

Jau 60-ąjį karjeros trigubą dublį surinko LeBronas Jamesas, taip pranokdamas legendinį Larry Birdą.

Karalius pelnė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Jutos ekipai 26 taškus surinko naujokas Donovanas Mithcellas.