24
Abu Dabio „Al Jazira“ – Madrido „Real“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Milžiniška žaidimo persvara ir 80 vargo minučių. Taip galima apibūdinti trečiadienį Abu Dabyje vykusį FIFA klubų taurės turnyro pusfinalį. Jame Madrido „Real“ futbolininkai šiaip ne taip nugalėjo šeimininkų „Al Jazira“ – 2:1 (0:1).

24

Kamuolį kontroliavę, progas kūrę ir vieną kampinį po kito kėlę „Real“ futbolininkai pirmajame kėlinyje įvarčio nepelnė. Maža to, 41-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė „Al Jazira“ brazilas Romarinho.

Antrojo kėlinio pradžioje „Real“ po kontratakos praleido dar vieną įvartį, bet jis po vaizdo peržiūros neįskaitytas – teisėjai užfiksavo nuošalę.

Madrido komanda vargo iki 53-osios minutės, kai įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Vyriausiasis „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as 81-ąją minutę į kovą metė Garethą Bale’ą. Valui daug laiko neprireikė – jis tą pačią minutę įmušė pergalingą įvartį.

„Real“ turnyro finale šeštadienį žais su Porto Alegrės „Gremio“ iš Brazilijos. „Al Jazira“ tą pačią dieną rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiks su Meksikos „Pachuca“.