Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės „Monaco Basket“ (8/0) pranašumą. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 85:92 (23:28, 24:20, 23:24, 15:20) nusileido varžovams, kurie liko vienintele nesuklupusia turnyro komanda.

Nepaisant sudėtingos kelionės, svečiai gerokai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir sužaidus pustrečios minutės pirmavo 9:0. Nepaisant uteniškių pasitarimo, svečiai ir toliau rengė sėkmingas atakas ir skirtumas netrukus tapo dviženkliu – 13:2. Geraldui Robinsonui „užsidirbus“ nesportinę pražangą, „Juventus“ surengė spurtą 6:0 ir gerokai sumažino atsilikimą – 8:13. Penki taškai komandas skyrė ir prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei (19:24), o per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito – 23:28.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjęs Kenny Gainesas sumažino „Juventus“ deficitą iki dviejų taškų (26:28), tačiau analogiškais metimais atsakę Paulas Lacombe ir Sergijus Gladyras sugrąžino „Monaco Basket“ komandai aštuonių taškų persvarą – 34:26. Sužaidus keturias minutes, skirtumas vėl sumažėjo iki trijų taškų (32:35), o po Maksymo Korniienko dvitaškio komandas teskyrė taškas – 34:35. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, Jonte Flowersas dvitaškiu su pražanga pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė uteniškius į priekį (47:45), bet Amare Sy paskutinėmis ketvirčio sekundėmis sugrąžino minimalų pranašumą svečiams – 48:47.

Spurtu 7:0 trečiąjį kėlinį pradėję Monako krepšininkai dar sykį susigrąžino aštuonių taškų persvarą (55:47), bet Simo Buterlevičiaus inicijuoto, o J. Flowerso pabaigto spurto dėka uteniškiai netruko atstatyti pusiausvyrą – 61:61. Nors svečiai ir vėl sugebėjo pabėgti (70:63), atkarpa 7:0 atsakę Ž.Urbono auklėtiniai dar sykį sumažino atstatė pusiausvyrą – 70:70. Per likusį laiką svečiai pelnė du taškus ir prieš lemiamas 10 minučių buvo priekyje – 72:70.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes, S. Buterlevičius buvo nubaustas nesportine pražanga, „Juventus“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis – technine, o tuo pasinaudoję svečiai dar sykį įgijo dviženklį pranašumą – 82:72. Šeši iš eilės LaRono Dendy taškai vėl sugrąžino intrigą (78:82), bet svečiai atsakė atkarpa 5:0 ir likus žaisti tris minutes dar sykį nutolo – 87:78. Per minutę L. Dendy pelnė dar keturis taškus be atsako (82:87), bet prasta kova po savo krepšiu neleido uteniškiams pakovoti dėl pergalės. „Juventus“ patyrė nesėkmę rezultatu 85:92.

Utenos ekipai 23 taškus pelnė LaRonas Dendy (dvitaškiai 7/14, tritaškiai 2/4), 14 – Karolis Guščikas (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/3, 5 atk. kam.), po 11 – Kenny Gainesas (3 rez. perd.) ir Jonte Flowersas (dvitaškiai 5/6, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), 10 – Simas Buterlevičius (baudos 7/8, 11 rez. perd.), po 6 – Mindaugas Kupšas (4 atk. kam.) ir Maksymas Korniienko, 4 – Anthony Irelandas (baudos 4/4).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Amara Sy (21 tšk., dvitaškiai 8/11, 6 atk. kam.), Paulas Lacombe (13 tšk.) bei Christopheris Evansas (12 tšk.).