24
Madrido „Real“ – „Sevilla“ 5:0 (nuotr. SCANPIX)

Ispanijoje triuškinamą pergalę iškovojo šalies čempionas Madrido „Real“. Jis šeštadienį 5:0 (5:0) nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų. Visi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje.

24

Dubliu pasižymėjo geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo, įmušęs 23 ir 31 minutėmis. Pastarasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos.

Po tikslų smūgį pridėjo Nacho (3 minutė), Toni Kroosas (38 min.) bei Achrafas Hakimi (42 min.).

„Real“ (31 taškas) užima trečiąją lygos poziciją, „Sevilla“ (28 tšk.) – penktąją. Pirmauja „Barcelona“ (36 tšk.) ir „Valencia“ (34 tšk.).