Panevėžio „Lietkabelio“ (3-4) krepšininkams nepavyko pasiekti revanšo prieš Miuncheno „Bayern“ (7-0) klubą. Europos taurės B grupės runtynėse namie žaidę panevėžiečiai vokiečiams nusileido 87:88 (19:20, 15:13, 23:25, 30:30).

Pirmą susitikimą Vokietijoje „Bayern“ buvo laimėjęs net 93:57.

Rungtynės nuo pirmųjų minučių vyko itin atkakliai ir nei viena ekipa nesugėbjo įgyti apčiuopiamos persvaros. Iki ketvirtojo kėlinio pradžios didžiausia „Lietkabelio“ persvara siekė penkis, „Bayern“ - keturis taškus.

Laiminti komanda keitėsi nuolat, o aikštėje netrūko kietos kovos.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ pradėjo remtis patikrintais ginklais - dvitaškiais taškus rinko Kšištofas Lavrinovičius, du tritaškius įsūdė Adas Juškevičius, bet svečiai vis rasdavo atsaką ir neleido lietuviams pabėgti.

Lietuvos vicečempionai pirmavo 70:66, bet tada A.Juškevičius prarado kamuolį, K.Lavrinovičius užsidirbo nesportinę, o Vaidas Čepukaitis - penktąją pražangą ir atkarpa buvo pralaimėta 0:11. Visa tai nutiko per kiek trumpiau nei tris minutes.

Tylą nutraukė du iš eilės Žygimanto Skučo tritaškiai, puolėjas netrukus pridėjo ir dvitaškį, leisdamas „Lietkabeliui“ priartėti iki 78:81.

Netrukus L.Williamsas dvitaškiu skirtumą mažino iki minimumo, o komandos įsivėlė į pražangų ir baudos metimų žaidimą.

Jau atrodė, kad lietuviai tikrai pralaimės, bet svečiai klydo ir K.Lavinovičius išlygino rezultatą 87:87. Deja, likus trims sekundėms Panevėžio komanda prasižengė, o varžovai realizavę vieną baudą šventė pergalę.

„Lietkabelis“: A.Juškevičius 21, K.Lavrinovičius 18, D.Lavrinovičius 13, L.Williamsas 10.

„Bayern“: Milanas Mačvanas 19, Nihadas Dedovičius 14.