Edgarui Ulanovui užteko dviejų kėlinių prieš Stambulo „Anadolu Efes“, kad pakartotų savo Eurolygos rezultatyvumo rekordą. Sužvėrėjęs puolėjas tempė Lietuvos čempionus į pergalę ketvirtadienį.

Kauno „Žalgiris“ (5-4) 91:83 (22:28, 25:16, 19:17, 25:22) įveiktė Stambulo „Anadolu Efes“ (2-7).

E.Ulanovas pirmoje rungtynių pusėje Kaune varė į neviltį turkus ir pelnė net 20 taškų. Taip rezultatyviai jis buvo žaidęs tik praėjusiame sezone prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Vien antrajame kėlinyje jis vienas surinko 13 iš 25 „Žalgirio“ taškų ir paskutinius devynis kauniečių taškus kėlinyje.

Rungtynes jis baigė su 22 taškais (5/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), 7 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimai ir 32 naudingumo balais.

„Smagu. Galima dar geriau. Prieš tai nebuvau patenkintas savo žaidimu prieš komandos draugus ir save“, - kukliai save įsivertino herojus.

Antroje runtynių pusėje E.Ulanovas užleido vietą puolime komandos draugams, bet pasižymėjo, kai to labiausiai reikėjo.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje varžovai buvo ištirpdę dviženklę „Žalgirio“ persvarą iki penkių taškų ir būtent tada rekordinius taškus pelnė E.Ulanovas, likus žaisti apie dvi minutes.

„Jie ėjo agresyviau padėti prieš mane antroje pusėje. Turėjau skaityti tas situacijas. Tam yra komanda, antroje rungtynių pusėje visi gerai pasijungė. Tai ir yra komandinis darbas“, - to nesureikšmino krepšininkas.

Prieš rungtynes buvo kalbėta, kad puolėjas turi sveikatos problemų ir įvairių traumų, tačiau pats jis tvirtina, kad jaučiasi gerai.

„Viskas gerai. Matėte, kad turėjau sunkumų, bet sezonas ilgas. Visiems būna nuopolių, svarbu pasitikėti ir palaikyti vieni kitus.

Negaliu skųstis sveikata“, - tvirtino žalgirietis.