Šiąnakt NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė krepšininkai Blake’as Griffinas, Khrisas Middletonas ir Harrisonas Barnesas. Pirmasis Los Andželo „Clippers“ į pergalę atvedė trigubu dubliu. Antrasis prie Milvokio „Bucks“ laimėjimo po pratęsimo pridėjo 40 taškų. Trečiasis per 0,5 sekundės pataikė pergalingą Dalaso „Mavericks“ tritaškį.

„Clippers“ svečiuose 116:103 (29:30, 33:33, 26:21, 28:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“.

Los Andželo komandos pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.

„Clippers“ pataikė 15 tritaškių iš 30 (50 procentų).

B. Griffinas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Jis pelnė 26 taškus. Maža to, aukštaūgis atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Krepšininko sąskaitoje – trigubas dublis.

K. Middletonui priklauso praėjusios NBA nakties taškų rekordas. 40 puolėjo taškų leido „Bucks“ svečiuose po pratęsimo palaužti Finikso „Suns“ – 113:107 (33:23, 21:21, 30:31, 21:30, 8:2).

Šeimininkams pratęsimą tritaškiu išplėšė Devinas Bookeris, pataikęs paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę (105:105). Vis dėlto, „Suns“ papildomas penkias minutes pralaimėjo 2:8.

Finikso krepšininkai nusileido, nepaisant to, kad buvo stipresni po krepšiais – 60:42. Tiesa, „Suns“ suklydo 29 kartus, „Bucks“ – 15.

K. Middletonas 40 taškų surinko, pataikęs 14 metimų iš 26 ir devynias baudas iš 11-os. Krepšininkas atkovojo devynis kamuolius.

„Mavericks“ puolėjas Harrisonas Barnesas ne tik buvo rezultatyvus, o ir pataikė įspūdingą pergalingą tritaškį. Dalaso komanda svečiuose 95:94 (12:27, 27:29, 35:16, 21:22) įveikė Memfio „Grizzlies“.

„Mavericks“ tragiškai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 12:27. Dalaso komanda revanšavosi trečiajame ketvirtyje, laimėję jį 35:16 (74:72).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (92:92). „Grizzlies“ į priekį dėjimu išvedė JaMychalas Greenas (94:92), palikdamas varžovams pusę sekundės.

Tiek laiko H. Barnesui pakako. Krepšininkui iš užribio išmestas kamuolys ir „Mavericks“ puolėjas per 0,5 sekundės spėjo paleisti kamuolį į krepšį. H. Barneso metimas nuo lentos pasiekė tikslą – 95:94.

„Mavericks“ didvyris iš viso pelnė 22 taškus ir atkovojo devynis kamuolius. Krepšininkas pataikė devynis metimus iš 19.