Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje žaidžiamos aštuonerios penktojo turo rungtynės. Pirmieji pergales pasiekė Maskvos CSKA ir Londono „Chelsea“ futbolininkai.

Maskviečiai A grupės rungtynėse namuose 2:0 (1:0) įveikė Lisabonos „Benfica“. CSKA nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją ir pakilo į antrą grupės vietą. Portugalai lieka be taškų ir paskutinėje vietoje, iš kurios jau tikrai nepakils.

Šeimininkus 13-ąją minutę į priekį išvedė Georgijus Ščenikovas. 56-ąją minutę savo reikalus komplikavo „Benfica“ žaidėjas Jardelis, įsimušęs į savus vartus.

C grupės rungtynėse Kazachstane „Chelsea“ 4:0 (2:0) nugalėjo Agdamo „Qarabag“. Pastaroji komanda nuo 19-osios minutės žaidė dešimtiese. Iš aikštės buvo išvarytas Rashadas Sadygovas. Jis prieš save išvydo raudoną kortelę, nes baudos aikštelėje laikė varžovą už marškinėlių.

Paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Edenas Hazardas (21 min.).

36-ąją minutę svečių persvarą padvigubino Willianas, kuris pasižymėjo ir 85-ąją minutę.

71-ąją minutę į „Qarabag“ vartus paskirtas antras 11 metrų baudinys. Jį realizavo Cescas Fabregasas.

„Chelsea“ po pergalės bent trumpam tapo C grupės lydere. Kazachstano klubas liko paskutinis.