Ispanija. Sevilijoje sužaidus pusvalandį, „Liverpool“ muša trečiąjį įvartį ir UEFA Čempionų lygos rungtynėse pirmauja 3:0. Po pertraukos viskas pasikeitė – „Sevilla“ futbolininkai antrajame kėlinyje stebuklingai išsigelbėjo ir išplėšė lygiąsias 3:3. Paaiškėjo, kas įkvėpė šeimininkus.

Skelbiama, kad kai „Sevilla“ futbolininkai per rungtynių pertrauką grįžo į persirengimo kambarį, jų laukė rimtas pokalbis. Šįkart vyriausiasis komandos treneris Eduardo Berizzo nekoneveikė savo auklėtinių. Jis pertrauką skyrė atviram pasakojimui – strategui neseniai diagnozuotas prostatos vėžys.

Tai įkvėpė „Sevilla“ futbolininkus, kurie per antrąjį kėlinį įmušė tris įvarčius ir iškovojo stebuklingas lygiąsias – 3:3. Auklėtiniai įvarčius šventė kartu su treneriu.

„Sevilla“ informacijos apie E. Berizzo prispažinimą kol kas nekomentuoja, tačiau trečiadienį rengia spaudos konferenciją.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad 48-erių E. Berizzo onkologinė liga diagnozuota ankstyvoje stadijoje.

E. Berizzo prie „Sevilla“ vairo stojo gegužę. Jis – buvęs Argentinos rinktinės futbolininkas.