UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos aštuonerios penktojo turo rungtynės, o skambiausią pergalę įsirašė Madrido „Real“.

Karališkasis klubas išvykoje 6:0 (4:0) sudaužė Nikosijos APOEL gynybą į šipulius.

Po du įvarčius pelnė Karimas Benzema (39 ir 45+1 min.) ir Cristiano Ronaldo (49 ir 54 min.), po kartą pasižymėjo Luka Modričius (23 min.) bei Nacho (41 min.).

Tačiau net ir toks galingas pasirodymas neleido pakilti į H grupės viršūnę, nes pergalę Dortmunde išplėšė Londono „Tottenham“ klubas.

Anglai po atkaklios kovos 2:1 (0:1) įveikė „Borussia“.

31-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.

Tik prasidėjus antram kėliniui, 49-ąją minutę rezultatą išlygino Harry Kane’as.

Svečius 76-ąją minutę į priekį išvedė Heung-Min Sonas.

E grupės lyderių mūšyje „Liverpool“ neišsaugojo milžiniškos persvaros ir išvykoje 3:3 (3:0) sužaidė su „Sevilla“ klubu.

Anglai pirmajame kėlinyje mušė vieną įvartį po kito - dukart pasižymėjo Roberto Firmino (2 ir 30 min.), kartą Sadio Mane (22 min.).

Atrodė, kad viskas ir baigsis ramiai, bet „Sevilla“ ginklų nesudėjo - Wissamas Benas Yedderis mušė 51 minutę, o 60-ąją minutę dar ir realizavo 11 metrų baudinį, taip užkurdamas pirtį anglams.

Galiausiai pergalę „Liverpool“ išleido rungtynių pabaigoje - išlyginamąjį įvartį pelnė Guido Pizarro (90+3 min.).

Mančesteryje, F grupės lyderė „Manchester City“ vos ne vos palaužė autsaiderį „Feyenoord“ - 1:0. 88-ąją minutę pasižymėjo Raheemas Sterlingas.