Lietuvos futbolininkas Lukas Spalvis sužibėjo Vokietijoje. Puolėjas pasirodė aikštėje po keitimo ir išplėšė savo komandai pergalę svečiuose – „Kaiserslautern“ rungtynių pabaigoje 2:1 (0:1) palaužė Drezdeno „Dynamo“.

Šeimininkai 14-ąją minutę įmušė įvartį ir ilgą laiką pirmavo. „Dynamo“ į priekį išvedė Lucasas Roseras.

„Kaiserslautern“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje rungtynių pabaigoje – 85-ąją minutę pasižymėjo Stipe Vucuras.

88-ąją minutę svečiams pergalę išplėšė įvartį pelnęs L. Spalvis. Tai – pirmasis puolėjo įvartis antrojoje Bundeslygoje.

L. Spalvis aikštėje pasirodė 67-ąją minutę.

„Kaiserslautern“ (10 taškų) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutiniąją, 18-ąją vietą. „Dynamo“ (14 tšk.) – 16-as.