0
“Neptūnas“ - “Lietuvos rytas|“ (nuotr. Fotodiena/Mato Baranausko)

Klaipėdos „Neptūno“ (9/3) krepšininkai LKL pirmenybėse ant menčių paguldė Vilniaus „Lietuvos rytą“ (8/4) - 81:76 (19:20, 17:25, 21:9, 24:22).

Po šios pergalės klaipėdiečiai pakilo į trečią vietą, o vilniečiai nukrito į ketvirtą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje „Lietuvos rytas“ kiek atitolo (20:13). Visgi klaipėdiečiai ketvirtį baigė 4 taškais vienos atakos metu ir priartėjo (19:20). Antrajame kėlinyje svečiai buvo įgavę 12-os taškų pranašumą (45:33), tačiau T. Delininkaitis smeigė tritaškį su sirena – 36:45.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą ir trečiąjį kėlinį laimėjęs net 21:9 prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį (57:54). Ketvirtajame kėlinyje vyko tikras mūšis – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o jo pabaigoje pergale džiaugėsi „Neptūnas“ – 81:76.

Nugalėtojams Juanas Palacio pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. „Lietuvos ryte“ išsiskyrė Loukas Mavrokefalidis - 20 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Pirmąjį sezono tarpusavio mačą vilniečiai buvo laimėję 92:79.