107
Kauno „Žalgiris“ – Vitorijos „Baskonia“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai Kaune pataikė 17 tritaškių ir jų lietuje Eurolygos rungtynėse nuskandino vietos „Žalgirį“ – 97:77 (21:15, 33:17, 16:25, 27:20).

107

Statistika

„Baskonia“ įmetė 17 tritaškių iš 29 (59 procentai).

„Žalgiris“ pataikė 10 baudų iš 17-os (59 proc.).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 20 (8/12 dvitaškių, 8 išprovokuotos pražangos), Vasilije Micičius 12 (8 rezultatyvūs perdavimai, 7 išpr. praž.), Artūras Milaknis 10.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 19 (5/7 dvit., 6/8 baudų, 8 atkovoti kamuoliai, 8 išpr. praž.), Rodrigue’as Beaubois 19 (6/8 tritaškių), Johannesas Voigtmannas 15 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 14 (7 rez. perd., 5 atk. kam.), Mattas Janningas 11.

Ketvirtasis kėlinys

„Žalgiris“ nepasidavė ir kovojo iki galo (64:71), bet to buvo maža – 77:97.

Trečiasis kėlinys

Žalgiriečiai iki ketvirčio pabaigos nupjovė pusę deficito – 57:70.

23-ąją minutę „Baskonia“ persvara pasiekė rekordą – 64:38.

Antrasis kėlinys

Prastą antrąjį ketvirtį sužaidęs „Žalgiris“ paleido varžovus – 32:54.

17-ąją minutę skirtumas pirmąkart išaugo iki dviženklio – 41:29.

Antrasis kėlinys taip pat buvo klampus. Vaizdą gyvino aštrūs ir nesustabdomi V. Micičiaus prasiveržimai.

Pirmasis kėlinys

Žalgiriečiai po pirmojo ketvirčio atsiliko 15:21.

9-ąją minutę Š. Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 11:20.

„Žalgirio“ areną ant kojų pakėlė pirmąjį šeimininkų tritaškį pataikęs A. Milaknis (7:12).

Šarūnas Jasikevičius gana anksti atliko pirmąjį keitimą – V. Micičių pakeitė Axelis Toupane’as. Prancūzas pasižymėjo dvitaškiu (4:9).

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus pelnė kapitonas P. Jankūnas (2:2).

„Baskonia“ startavo su dviem latviais – Rinaldu Malmaniu ir Janiu Timma.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Vasilije Micičius, Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas, Brandonas Daviesas.