24
Airija – Danija 1:5 (nuotr. SCANPIX)

Įspūdingą pergalę lemiamose pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse iškovojo Danijos rinktinė. Ji svečiuose 5:1 (2:1) sutriuškino Airijos komandą ir užsitikrino vietą planetos pirmenybėse.

24

„Hetriku“ pasižymėjo ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė – Londono „Tottenham Hotspur“ saugas Christianas Eriksenas. Jis kamuolį į varžovų vartus siuntė 32, 63 ir 73 minutėmis.

90-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Nicklasas Bendtneris.

Airiai pirmavo po 6-ąją minutę Shane’o Duffy pelnyto įvarčio. 29-ąją minutę rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Cyrusas Christie.

Pirmosios rungtynės Danijoje baigėsi be įvarčių – 0:0.