Gediminas Orelikas pataikė pergalingą tritaškį, o lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ FIBA Čempionų lygos rungtynėse savo aikštėje 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoitas „Medi“ krepšininkus.

Šeimininkai metė 22 baudas, svečiai – 10. „Umana Reyer“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Medi“ – 14.

G. Orelikas rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 12 taškų. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.

„Umana Reyer“ (5 pergalės / 1 pralaimėjimas) pirmauja FIBA Čempionų lygos C grupėje.

Rezultatyviau už G. Oreliką žaidė Martynas Gecevičius. Snaiperio Zelionos Guros „Stelmet“ svečiuose neatsilaikė prieš „Nanterre 92“ – 82:95 (15:28, 18:20, 23:22, 26:25).

„Stelmet“ pataikė 68 procentus dvitaškių (23/34), „Nanterre 92“ – 59 tolimų metimų (17/29). Lenkijos komanda prastai metė baudas – tikslą pasiekė šeši bandymai iš 17 (35 procentai).

M. Gecevičius rungtynes pradėjo starto penkete, ant parketo praleido 30 minučių, pasižymėjo 13 taškų. Lietuvis realizavo penkis dvitaškius iš aštuonių ir surinko 10 naudingumo balų.

„Stelmet“ (2/4) D grupėje žengia septinta.

Latvijoje vienas prieš kitą žaidė du lietuviai. Pergalę išsivežė Kapo d’Orlando „SikeliArchivi“, 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) nugalėjusi „Ventspils“.

Namie rungtyniavusi Latvijos komanda pataikė 17 metimų iš 68 (25 proc.) ir 14 baudų iš 21 (67 proc.).

Svečių gretose Arnoldas Kulboka žaidė nuo pirmųjų minučių, aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė šešis taškus.

Šeimininkams Julius Jucikas pridėjo penkis taškus. Aukštaūgis pataikė penkias baudas iš šešių, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų. J. Jucikas rungtynes pradėjo starto penkete bei žaidė 19 minučių.

„Ventspils“ krepšininkai (3/3) B grupėje treti, „SikeliArchivi“ (1/5) – septinti.

Vienas pergalės kalvių buvo lietuvių kilmės Andy Rautinis. Jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ namie 82:80 (14:27, 32:14, 23:19, 13:20) palaužė Madrido „Movistar Estudiantes“.

A. Rautinis kilo nuo suolo ir iš viso žaidė 27 minutes. Krepšininko sąskaitoje – 18 taškų. Gynėjas pataikė šešis tritaškius iš 11-os, atkovojo septynis kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Banvit“ (4/2) C grupėje rikiuojasi antra.