Antradienį Europos taurės turnyre užtikrintai laimėjo Berlyno ALBA. Vokietijos ekipa svečiuose 96:80 (21:19, 33:21, 19:18, 23:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“. Vienas pergalės kalvių – Lietuvos krepšininkas Marius Grigonis.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet vėliau ALBA varžovams nepaliko jokių šansų. Didžiausias Vokietijos atstovų pranašumas – 68:45.

M. Grigonis rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 20 taškų. Lietuvis pataikė penkias baudas iš šešių, atkovojo penkis kamuolius ir išprovokavo tiek pat pražangų. 23-ejų gynėjas surinko 27 naudingumo balus. Tai – geriausias rungtynių rezultatas.

ALBA komandai 20 taškų įmetė ir buvęs Utenos „Juventus“ narys Spenceris Butterfieldas. Jis bei M. Grigonis buvo rezultatyviausi mačo žaidėjai.

ALBA (5 pergalės / 1 pralaimėjimas) užima antrąją Europos taurės turnyro C grupės poziciją, „Partizan“ (1/5) – paskutinis, šeštas.

C grupėje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2/3), žengiantis trečias. Vilniečiai trečiadienį svečiuose žais su Bilbao „RETAbet“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.