97
Kauno „Žalgiris“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 88:62 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Visas rungtynes pirmavęs Kauno „Žalgiris“ pasiekė revanšą prieš Klaipėdos „Neptūną“.

97

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nesunkiai 88:62 susitvarkė su vienintele „Betsafe-LKL“ juos nugalėjusia komanda.

Po traumos pirmąjį kartą ant parketo išbėgo kauniečių legionierius Dee Bostas. Amerikietis per 18 minučių pelnė penkis taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po du kamuolius bei atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose žaidė Antanas Kavaliauskas ir Kevinas Pangosas, atitinkamai pelnę po 15 bei 13 taškų. Brandonas Daviesas ir Aronas White'as surinko po 10.

Pirmąjį mačą „Neptūno“ gretose sužaidė amerikietis Jerry Johnsonas. Įžaidėjas per devynias aikštėje praleistas minutes pelnė du taškus.

Rezultatyviausias klaipėdiečių žaidėjas buvo Renaldas Seibutis, surinkęs 14 taškų. Juanas Palaciosas pridėjo 11.

Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių geriau pradėjo „Žalgiris“, kuris po pirmojo kėlinio buvo susikrovęs dviženklį pranašumą (26:15). Antrojo ketvirčio pradžioje „Neptūnas“ buvo priartėjęs (20:26), tačiau tada sekė kauniečių spurtas 12:1, po kurio aikštės šeimininkai vėl atitolo (38:21). Prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo solidžia persvara – 50:32.

Per pusę trečiojo kėlinio kauniečiai buvo pelnę penkis taškus, tačiau, „Žalgiriui“ susiėmus, vėl buvo atstatytas 18-os taškų pranašumas (69:51). Lemiamu turėjęs tapti ketvirtis tebuvo formalumas – lengvą pergalę šventė aikštės šeimininkai – 88:62.