Antradienį UEFA Čempionų lygoje netrūko netikėtų futbolo rungtynių rezultatų.

Mačas Mančesteryje buvo su lietuvišku akcentu – rungtynėms teisėjavo mūsų šalies arbitrų brigada.

Ji į Lisabonos „Benfica“ vartus skyrė du 11 metrų baudinius. Vieno jų 15-ąją minutę nerealizavo Anthony Martialis, bet 78-ąją tikslus buvo Daley Blindas.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Italijos sostinėje, kur „Roma“ 3:0 sutrypė Italijos čempionę Londono „Chelsea“.

Pasismagino ir Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas, įmušęs penkis įvarčius į Briuselio „Anderlecht“ vartus. Hetriku pasižymėjo gynėjas Layvinas Kurzawa.

Trys susitikimai baigėsi netikėtomis lygiosiomis. Turino „Juventus“ neįveikė Lisabonos „Sporting“, „Barcelona“ – Pirėjo „Olympiakos“, o Madrido „Atletico“ – Agdamo „Qarabag“.

PSG tapo pirmuoju klubu, užsitikrinusiu vietą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Antradienio rezultatai:

„Manchester United“ – Lisabonos „Benfica“ 2:0 (1:0)

15 minutė Anthony Martialis (nerealizuotas 11 metrų baudinys)

45 min. Mile Svilaras (į savo vartus, 1:0)

78 min. Daley Blindas (11 m baudinys, 2:0)

„Basel“Maskvos CSKA 1:2 (1:0)

32 min. Luca Zuffi (1:0)

65 min. Alanas Dzagojevas (1:1)

79 min. Pontusas Wernbloomas (1:2)

Paryžiaus „Saint-Germain“ – Briuselio „Anderlecht“ 5:0 (2:0)

30 min. Marco Verratti (1:0)

45+4 min. Neymaras (2:0)

52 min. Layvinas Kurzawa (3:0)

72 min. Layvinas Kurzawa (4:0)

78 min. Layvinas Kurzawa (5:0)

Glazgo „Celtic“ – Miuncheno „Bayern“ 1:2 (0:1)

22 min. Kingsley Comanas (0:1)

74 min. Callumas McGregoras (1:1)

77 min. Javi Martinezas (1:2)

Madrido „Atletico“ – Agdamo „Qarabag“ 1:1 (0:1)

40 min. Michelis (0:1)

56 min. Thomasas Partey (1:1)

59 min. Pedro Henrique (raudona kortelė)

88 min. Stefanas Savičius (antroji geltona kortelė)

„Roma“ – Londono „Chelsea“ 3:0 (2:0)

1 min. Stephanas El Shaarawy (1:0)

36 min. Stephanas El Shaarawy (2:0)

63 min. Diego Perotti (3:0)

Pirėjo „Olympiakos“ – „Barcelona“ 0:0

Lisabonos „Sporting“ – Turino „Juventus“ 1:1 (1:0)

20 min. Bruno Cesaras (1:0)

79 min. Gonzalo Higuainas (1:1)