Kauno „Žalgirio“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė septintąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Dar pirmajame kėlinyje nutolę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 97:54 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Antanas Kavaliauskas, per 15 minučių pelnęs 16 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

„Žalgirio“ gretose pasižymėjo visi aikštelėje buvę krepšininkai. Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas (7 atk. kam.) įmetė po 13 taškų, Paulius Valinskas, Vasilije Micičius bei Aaronas White‘as pridėjo po 9 taškus.

„Vytauto“ ekipoje išsiskyrė Denisas Lukašovas, pelnęs 12 taškų. Justas Sinica surinko 8 taškus, Eigirdas Žukauskas įmetė 7 taškus, Tomas Dimša – 6.

Kauniečiai dar pirmajame ketvirtyje nutolo iki 13 taškų (25:12), tačiau spurtavęs „Vytautas“ sumažino skirtumą iki 6 taškų (23:29).

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ persvara peržengė ir 20 taškų ribą (60:36), o ketvirtojo kėlinio pradžioje pranašumas pasiekė ir 34 taškus (77:43).