24
Liverpulio „Everton“ – Londono „Arsenal“ 2:5 (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo triuškinama „Arsenal“ pergale. Londono futbolininkai svečiuose 5:2 (1:1) sutriuškino Liverpulio „Everton“, kurio sirgaliai prašė trenerio atsistatydinimo.

24

Šeimininkai pelnė greitą įvartį ir pirmavo. 12-ąją minutę pasižymėjo Wayne’as Rooney.

40-ąją rezultatą išlygino Nacho Monrealis, o 53-ąją „Arsenal“ į priekį išvedė Mesutas Ozilas.

68-ąją minutę „Everton“ situacija dar pablogėjo. Už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Idrissa Gueye.

74-ąją minutę trečiąjį „Arsenal“ įvartį pelnė Alexandre’as Lacazette’as.

Tada stadione pasigirdo „Everton“ sirgalių šūksniai, skirti vyriausiajam komandos treneriui Ronaldui Koemanui. „Tu būsi atleistas rytoj ryte“, – skandavo aistruoliai.

Šeimininkų triuškinimą 90-ąją minutę pratęsė Aaronas Ramsey.

93-ąją minutę įmušė ir „Everton“ narys Oumaras Niasse. 95-ąją paskutinį tašką padėjo „Arsenal“ žvaigždė – Alexis Sanchezas.

„Arsenal“ (16 taškų) užima penktąją „Premier“ lygos poziciją. „Everton“ (8 tšk.) – 18-ąją.