Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę.

„Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“.

Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre.

„Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas.

Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.

Su problemomis nesusidūrė „Manchester City“. Ši komanda namie 3:0 (1:0) sudorojo „Burnley“.

Pusvalandį rezultatas buvo lygus. 30-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero.

73-ąją minutę pasižymėjo Nicolasas Otamendi, 75-ąją – Leroy Sane.

Dvejos rungtynės baigėsi svečių pergalėmis 2:1.

Tokiu rezultatu „Leicester City“ nugalėjo „Swansea City“.

25-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Federico Fernandezas. 49-ąją minutę rezultatą į 2:0 pakeitė Shinji Okazaki.

„Swansea City“ neišgelbėjo Alfie Mawsono įvartis (56 min.).

„Bournemouth“ įveikė „Stoke City“.

16-ąją minutę tikslus buvo Andrew Surmanas, 18-ąją – nuo 11 metrų žymos įmušęs Junioras Stanislasas.

„Stoke City“ gretose pasižymėjo Mame Biramas Dioufas (63 min.).

„Newcastle United“ savo aikštėje 1:0 (0:0) palaužė Londono „Crystal Palace“.

86-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Mikelis Merino.

„Manchester City“ (25 taškai) pirmauja „Premier“ lygoje, lenkdama „Manchester United“ (20 tšk.).