Kėdainių „Nevėžio“ klubas nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“.

Malcolmo Granto vedami svečiai 80:74 nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą ir paliko pastaruosius be pergalių.

Fantastiškai žaidęs M. Grantas pelnė 32 taškus ir taip pagerino anksčiau buvusiam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos amerikiečiui Ryanui Harrow priklausiusį rekordą (27 tšk.).

Rungtynes geriau pradėjo „Nevėžis“, tačiau įsižaidę uteniškiai po pirmojo kėlinio buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje (20:17). Aikštės šeimininkai nesustojo ir antrajame ketvirtyje – laimėjo jį 12-os taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 45:30.

Antroje mačo pusėje susiėmę svečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (72:70). Likusioje mačo dalyje M. Granto vedamas „Nevėžis“ išlaikė trapią persvarą ir šventė pirmąją pergalę šiame „Betsafe-LKL“ sezone – 80:74.