24
Londono „Chelsea“ – „Watford“ 4:2 (nuotr. SCANPIX)

Anglijos čempionai Londono „Chelsea“ futbolininkai buvo priversti vytis kolegas iš „Watford“. Vis dėlto, suspurdėjo kritikuojamas puolėjas Michy Batshuayi, kilęs nuo suolo ir pasižymėjęs dubliu. „Chelsea“ laimėjo 4:2 (1:1).

24

Pirmąjį įvartį nuostabiu smūgiu iš toli pelnė Pedro (12 minutė). Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Abdoulaye Doucoure (45+2 min.).

Antrosios rungtynių pusės pradžioje „Watford“ į priekį galėjo išvesti Richarlisonas, bet jis iš kelių metrų nepataikė į tuščius vartus.

49-ąją minutę brazilas atliko rezultatyvų perdavimą, o Roberto Pereyra pelnė įvartį.

Vėliau Richarlisonas iš kelių metrų mušė galva, bet saugui pritrūko tikslumo.

„Chelsea“ į tai atsakė trimis įvarčiais. 71-ąją ir 95-ąją minutėmis tikslus buvo po keitimo aikštėje pasirodęs, Alvaro Morata pakeitęs, M. Batshuayi.

87-ąją minutę įmušė Cesaras Azpilicueta.

„Chelsea“ (16 taškų) aplenkė „Watford“ futbolininkus ir pakilo į ketvirtąją „Premier“ lygos poziciją. Votfordo komanda (15 tšk.) nukrito į penktąją.