Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“.

Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25).

„Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41).

„Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.

Jie prarado šešis kamuolius, „Barcelona“ – 13-a.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 22 (7/11 dvitaškių, 7 rezultatyvūs perdavimai), Milko Bjelica 23 (6/9 dvit., 5/6 baudų, 6 išprovokuotos pražangos), Mathiasas Lessortas 13 (6/10 dvit., 9 atkovoti kamuoliai), Pero Antičius 10 (9 atk. kam.).

„Barcelona“: Kevinas Seraphinas 16 (8/9 dvit.), Thomasas Heurtelis 14 (11 rez. perd., 5 pražangos), Ante Tomičius 10 (8 atk. kam., 5 išpr. praž.), Adamas Hanga 10.

Sunkią pergalę iškovojo Pirėjo „Olympiacos“, namie 80:75 (21:11, 16:22, 22:14, 21:28) palaužusi Malagos „Unicaja“.

Graikijos komanda pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. Didžiausias „Olympiacos“ pranašumas – 15 taškų (19:4).

„Olympiacos“: Hollisas Thompsonas 15 (5/6 baud.), Nikola Milutinovas 12 (5 atk. kam.).

„Unicaja“: Draganas Milosavljevičius 14 (5 atk. kam.), Ray McCallumas 14 (7/12 baud., 7 išpr. praž., 5 praž.), Dejanas Musli 12 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Jamesas Augustine’as 12 (6/9 dvit.).

Likusias turo rungtynes taip pat laimėjo šeimininkė. „Valencia“ 78:71 (19:13, 19:25, 28:10, 12:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“.

Valensijos krepšininkai rungtynes kontroliavo iki pirmosios mačo pusės finišo. Didžiausias pranašumas – 13 taškų (28:15).

Turkai šį deficitą likvidavo ir 20-ąją minutę pirmavo 40:38. Tačiau antroji rungtynių dalis priklausė šeimininkams. Jie įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo 20-ies taškų persvarą (66:46).

Pro šalį mėtė toliašaudė „Anadolu Efes“ artilerija. Ji pataikė triskart iš 16-os.

„Valencia“: Erickas Greenas 24 (5/7 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.), Joanas Sastre 15.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 22 (10/14 dvit., 9 išpr. praž., 6 atk. kam.), Errickas McCollumas 20 (6/11 dvit., 5/5 baud., 5 išpr. praž.), Edo Muričius 11 (5/6 dvit.).